[:ua]Жилет рятувальний UR[:ru]Жилет спасательный UR[:]

706 

Артикул: PL-3548-110-130 Категорія:

Опис

[:ua]Матеріал жилета: нейлон
Матеріал ремінця: поліестер (PL)
Наповнювач: пінополіетилен (EPE)
Вікова група: для дорослих
Вага користувача: 110-130кг

В першу чергу, рятувальні жилети використовуються в якості індивідуального рятувального засобу на воді. Якщо ви відправляєтеся на відпочинок або подорож на будь-якому плавальному засобі – рятувальний жилет це те, що в першу чергу ви повинні взяти з собою. Від цього може залежати ваше життя!

Рятувальний жилет також стане в нагоді для навчання плаванню. Якщо ви невпевнено відчуваєте себе в воді під час плавання, в такому випадку цьому випадку рекомендуємо підстрахуватися і придбати рятувальний жилет. Завдяки високоякісному матеріалу і величезному досвіду розробників, цю модель можна назвати однією з кращих. Структура цього рятувального жилета дуже м’яка, а форма жилета не обмежує руху під час плавання.

Особливості:

Сприяє покращенню техніки плавання.
Надійний матеріал, абсолютно нешкідливий для здоров’я.[:ru]Материал жилета: нейлон
Материал ремня: полиэстер (PL)
Наполнитель: пенополиэтилен (EPE)
Возрастная группа: для взрослых
Вес пользователя: 110-130кг

В первую очередь, спасательные жилеты используются в качестве индивидуального спасательного средства на воде. Если вы отправляетесь на отдых или путешествие на любом плавательном средстве – спасательный жилет это то, что в первую очередь вы должны взять с собой. От этого может зависеть ваша жизнь!

Спасательный жилет также пригодится для обучения плаванию. Если вы неуверенно чувствуете себя в воде во время плавания, в таком случае этом случае рекомендуем подстраховаться и приобрести спасательный жилет. Благодаря высококачественному материалу и огромному опыту разработчиков, эту модель можно назвать одной из лучших. Структура этого спасательного жилета очень мягкая, а форма жилета не сковывает движения во время плавания.

Особенности:

  • Способствует улучшению техники плавания.
  • Надежный материал, совершенно безвреден для здоровья.
[:]

Додаткова інформація

Колір

, ,

Матеріал

,

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.

X
%d bloggers like this: