Налокотник VNK Neoprene Tec (2 шт) L/XL

488 

Артикул: 2222_60083 Категорія:

Опис

[:ua]М’який фіксатор для колінного суглоба – неопреновий наколенник від бренду VNK – виготовлений з матеріалу товщиною 4 мм. Виріб дуже зручно носити під одягом. Анатомічно правильна форма бандажа для коліна, щільно прилягаючи до ноги, не доставляє дискомфорт під час активних тренувань і інтенсивних навантажень. Подібний фіксатор необхідний в профілактичних цілях і при максимальних фізичних навантаженнях, щоб захистити спортсмена від травм. Тому, щоб убезпечити себе під час тренувань, слід купити неопреновий наколенник. Конструкція наколінника включає корсетний ефект і посилені гелеві насічки в областях найбільш ймовірного отримання травм. Виріб не сковує рухів і в той же час не дозволяє ліктьового суглобу приймати неправильне положення. Фіксатор невибагливий в догляді. Його можна прати, використовуючи делікатні миючі засоби, і сушити звичайним способом, не турбуючись, що наколінник втратить первісний вигляд і свої властивості. [:ru]
М'який фіксатор для колінного суглоба - неопреновий наколенник від бренду VNK - виготовлений з матеріалу товщиною 4 мм. Виріб дуже зручно носити під одягом. Анатомічно правильна форма бандажа для коліна, щільно прилягаючи до ноги, не доставляє дискомфорт під час активних тренувань і інтенсивних навантажень.

Подібний фіксатор необхідний в профілактичних цілях і при максимальних фізичних навантаженнях, щоб захистити спортсмена від травм. Тому, щоб убезпечити себе під час тренувань, слід купити неопреновий наколенник.
Конструкція наколінника включає корсетний ефект і посилені гелеві насічки в областях найбільш ймовірного отримання травм. Виріб не сковує рухів і в той же час не дозволяє ліктьового суглобу приймати неправильне положення. Фіксатор невибагливий в догляді. Його можна прати, використовуючи делікатні миючі засоби, і сушити звичайним способом, не турбуючись, що наколінник втратить первісний вигляд і свої властивості.
[:]

Додаткова інформація

Колір

Матеріал

Бренд

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.

X
%d bloggers like this: