Наколенник VNK Neoprene Tec S/M (2шт.)

613 

Артикул: 2202_60082 Категорія:

Опис

[:ua]М’який фіксатор для колінного суглоба – неопреновий наколенник від бренду VNK – виготовлений з матеріалу товщиною 4 мм. Виріб дуже зручно носити під одягом. Анатомічно правильна форма бандажа для коліна, щільно прилягаючи до ноги, не доставляє дискомфорт під час активних тренувань і інтенсивних навантажень. Подібний фіксатор необхідний в профілактичних цілях і при максимальних фізичних навантаженнях, щоб захистити спортсмена від травм. Тому, щоб убезпечити себе під час тренувань, слід купити неопреновий наколенник. Конструкція наколінника включає корсетний ефект і посилені гелеві насічки в областях найбільш ймовірного отримання травм. Виріб не сковує рухів і в той же час не дозволяє ліктьового суглобу приймати неправильне положення. Фіксатор невибагливий в догляді. Його можна прати, використовуючи делікатні миючі засоби, і сушити звичайним способом, не турбуючись, що наколінник втратить первісний вигляд і свої властивості. [:ru]
Мягкий фиксатор для коленного сустава — неопреновый наколенник от бренда VNK — изготовлен из материала толщиной 4 мм. Изделие очень удобно носить под одеждой. Анатомически правильная форма бандажа для колена, плотно прилегая к ноге, не доставляет дискомфорт во время активных тренировок и интенсивных нагрузок.

Подобный фиксатор необходим в профилактических целях и при максимальных физических нагрузках, чтобы защитить спортсмена от травм. Поэтому, чтобы обезопасить себя во время тренировок, следует купить неопреновый наколенник.

Конструкция наколенника включает корсетный эффект и усиленные гелевые насечки в областях наиболее вероятного получения травм. Изделие не сковывает движений и в то же время не позволяет локтевому суставу принимать неправильное положение. Фиксатор неприхотлив в уходе. Его можно стирать, используя деликатные моющие средства, и сушить обычным способом, не беспокоясь, что наколенник потеряет первоначальный вид и свои свойства.
[:]

Додаткова інформація

Колір

Матеріал

Бренд

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.

X
%d bloggers like this: