Накладки на ноги V`Noks Potente Red S/M

1,188 

Артикул: 2145_60058 Категорія:

Опис

[:ua]Накладки на ноги і захист гомілки V`Noks Potente Red розроблені спеціально для ММА щоб уникнути травматизму під час спарингів і роботи на снарядах. Вони пом’якшують силу удару і дозволяють бійцеві працювати з повною самовіддачею. Для ідеальної посадки по нозі модель виконана з неопрену. В області ударної зони розташована вставка з пружною і довговічною шкіри Nappа високої якості і VPGel-наповнювача, що дозволяє максимально убезпечити ноги під час тренування. Захист надійно фіксується і не перешкоджає кровообігу. Завдяки 3 секціях-подушкам не обмежує руху, зберігаючи рухливість ноги. Купити накладки на ноги і захист гомілки V`Noks Potente Red – значить вибрати високу якість, комфорт і зручність. М’який і приємний матеріал, стильний дизайн і чорно-червоне колірне рішення порадує вимогливих до своєї екіпіровці спортсменів.[:ru]
Накладки на ноги и защита голени V`Noks Potente Red разработаны специально для ММА во избежание травматизма во время спаррингов и работы на снарядах. Они смягчают силу удара и позволяют бойцу работать с полной самоотдачей.

Для идеальной посадки по ноге модель выполнена из неопрена. В области ударной зоны расположена вставка из упругой и долговечной кожи Nappа высокого качества и VPGel-наполнителя, что позволяет максимально обезопасить ноги во время тренировки.

Защита надежно фиксируется и не препятствует кровообращению. Благодаря 3 секциям-подушкам не сковывает движения, сохраняя подвижность ноги.

Купить накладки на ноги и защиту голени V`Noks Potente Red — значит выбрать высокое качество, комфорт и удобство. Мягкий и приятный материал, стильный дизайн и черно-красное цветовое решение порадует требовательных к своей экипировке спортсменов.
[:]

Додаткова інформація

Матеріал

Бренд

Колір

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.

X
%d bloggers like this: