[:ua]Накладки для підтягування RDX Leather Black[:ru]Накладки для подтягивания RDX Leather Black[:]

576 

Немає в наявності

Опис

[:ua]Спортивне устаткування відрізняється в тій же мірі, наскільки багато існує видів спорту. До такого різноманітності також відносяться і накладки для підтягування. Будучи маленькою деталлю, вони міцно зайняли своє місце серед необхідних спортсмену предметів. Накладки потрібні не тільки для підтягувань, але і для занять на тренажерах, також вони не дозволять важкої штанги вислизнути з рук. Не можна не враховувати їх захисної функції: накладки перешкоджають утворенню мозолів і потертостей на руках.

Позитивні моменти від придбання подібного предмета:

– перешкоджають втоми рук завдяки гарному зчепленню зі снарядом;

– роблять захоплення міцнішим, попереджаючи розтягування;

– є засобом, що оберігає від бактерій, які є на обладнанні;

– оберігають шкіру рук від мозолів і потертостей.

Всі ці фактори враховані при виготовленні аксесуара. Накладки мають підвищену зносостійкість, не ковзають під час занять.

При виборі цього виду екіпіровки уважно огляньте матеріал, з якого виконані накладки: він повинен бути гладким, з плоскими швами.

Зупиніть свій вибір на перевіреної торгової марки. Здоров’я не пробачить Вам економії на ньому. Ваша безпека під час занять цілком і повністю залежить тільки від Вас.

Придбати накладки відповідно до ваших бажань ви без зусиль зможете в інтернет-магазині RDX. Всі накладки виготовлені з високоякісного матеріалу, натуральної шкіри з урахуванням особливостей занять, для яких призначаються, тому будуть довго створювати комфорт Вашим рукам.[:ru]Спортивное оборудование разнится в той же степени, насколько много существует видов спорта. К такому разнообразию также относятся и накладки для подтягивания. Являясь маленькой деталью, они прочно заняли свое место среди необходимых спортсмену предметов. Накладки  нужны не только для подтягиваний, но и для занятий на тренажерах, также они не позволят тяжелой штанге выскользнуть из рук. Нельзя не учитывать их защитной функции: накладки препятствуют образованию мозолей и потертостей на руках.

Положительные моменты от приобретения подобного предмета:

– препятствуют усталости рук благодаря хорошему сцеплению со снарядом;

– делают захват более крепким, предупреждая растяжения;

– являются средством, предохраняющим от бактерий, которые есть на оборудовании;

– предохраняют кожу рук от мозолей и потертостей.

Все эти факторы учтены при изготовлении аксессуара. Накладки имеют повышенную износостойкость, не скользят во время занятий.

При выборе этого вида экипировки внимательно осмотрите материал, из которого выполнены накладки: он должен быть гладким, с плоскими швами.

Остановите свой выбор на проверенной торговой марке. Здоровье не простит Вам экономии на нем. Ваша безопасность во время занятий целиком и полностью зависит только от Вас.

Приобрести накладки согласно вашим желаниям вы без труда сможете в интернет-магазине RDX. Все накладки изготовлены из высококачественного материала, натуральной кожи с учетом особенностей занятий, для которых предназначаются, поэтому будут долго создавать комфорт Вашим рукам.[:]

Додаткова інформація

Колір

Матеріал

Бренд

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.

X
%d bloggers like this: