Медицинбол V`Noks 9 кг

1,149 

Артикул: 1822_60016 Категорія:

Опис

[:ua]

Медицинбол V`Noks (Вінокс) – це спортивний снарядів, спеціально виготовлений з особливих технологій від зарубіжних компаній, таких V`Noks (Вінокс). Вправи з використанням медіцінбола призначені для розвитку сили і могутності у спортсменів, зайнятих в тих видах спорту, де потрібна вибухова сила, а також використовуються удари, кидки, різні стрибки, різка зміна напрямку руху, і т.д. За допомогою такого м’яча можна займатися і зміцнити м’язи різних частин тіла і конечностей.Снаряд виготовлений вручну з високоміцного PVC-матеріалу для довгострокових та інтенсивних навантажень. Всі шви мають подвійну прошивку товстою ниткою.

[:ru]
Медицинбол V`Noks (Вінокс) - це спортивний снарядів, спеціально виготовлений з особливих технологій від зарубіжних компаній, таких V`Noks (Вінокс).

Вправи з використанням медіцінбола призначені для розвитку сили і могутності у спортсменів, зайнятих в тих видах спорту, де потрібна вибухова сила, а також використовуються удари, кидки, різні стрибки, різка зміна напрямку руху і т.д. За допомогою такого м'яча можна займатися і зміцнити м'язи різних частин тіла і конечностей.Снаряд виготовлений вручну з високоміцного PVC-матеріалу для довгострокових та інтенсивних навантажень. Всі шви мають подвійну прошивку товстою ниткою.
[:]

Додаткова інформація

Колір

Матеріал

Бренд

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.

X
%d bloggers like this: