[:ua]Бинти для присідань VNK[:ru]Бинты для приседаний VNK[:]

488 

Артикул: 2213_60081 Категорія:

Опис

[:ua]Бинти для присідань VNK використовуються спортсменам на біговій доріжці, при стрибках, у триборстві та в рухомих ігрових видах спорту. Під час виконання вправ колінні суглоби відчувають посилене навантаження і нерідко травмуються. Бинти надійно фіксують суглоб, захищаючи його від травм, а також допомагають спортсмену з важкими вагами вставати, чи не провалюючись в приседе.

При виготовленні бинтів використана еластична щільна бавовняна тканина, для зручності фіксації передбачена липучка. Щоб якісна еластична пов’язка на коліні зберегла суглоб в природному положенні, захистила ваші зв’язки від розтягнень і повторних травм, знизила больові відчуття при інтенсивних заняттях, рівномірно розподіляючи навантаження, варто купити бинти для присідань від VNK. Довжина бинта 2 м, ширина 8 см. В комплекті 2 шт.[:ru]Бинты для приседаний VNK используются спортсменам на беговой дорожке, при прыжках, в троеборье и в подвижных игровых видах спорта. Во время выполнения упражнений коленные суставы испытывают усиленную нагрузку и нередко травмируются. Бинты надежно фиксируют сустав, защищая его от травм, а также помогают спортсмену с тяжелыми весами вставать, не проваливаясь в приседе.

При изготовлении бинтов использована эластичная плотная хлопковая ткань, для удобства фиксации предусмотрена липучка. Чтобы качественная эластичная повязка на колене сохранила сустав в естественном положении, защитила ваши связки от растяжений и повторных травм, снизила болевые ощущение при интенсивных занятиях, равномерно распределяя нагрузку, стоит купить бинты для приседаний от VNK. Длина бинта 2 м, ширина 8 см. В комплекте 2 шт.[:]

Додаткова інформація

Колір

Матеріал

Бренд

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.

X
%d bloggers like this: