[:ua]Боксерські рукавички RDX Leather Pro A3 Silver 10 ун.[:ru]Боксерские перчатки RDX Leather Pro A3 Silver 10 ун.[:]

5,402 

[:ua]склад рукавички
наповнення рукавички багатошарова піна і кінський волос
манжет шнурівка
підкладка абсорбуюча тканину
Характеристики
Призначення Для боксу
Матеріал Натуральна шкіра Tatara
Вага 10 унцій[:ru]Состав перчатки
наполнение перчатки многослойная пена и конский волос
манжет шнуровка
подкладка абсорбирующая ткань
Характеристики
Назначение Для бокса
Материал Натуральная кожа Tatara
Вес 10 унций[:]

Немає в наявності

Артикул: 2383_40266 Категорія:

Опис

[:ua]Боксерські рукавички RDX Leather Pro A3 Silver з серії Apex – це професійні боксерські рукавички, які відмінно підійдуть як для тренувань, так і для змагань спортсменів всіх рівнів кваліфікації. Модель зроблена вручну з міцної ламінованої сріблястою натуральної шкіри Tatara. В якості наповнювача використовується багатошарова піна EVA, яка надійно захистить руки від можливих травм. Наповнення піною EVA доповнено кінським волосом.

Сатинова внутрішня підкладка забезпечує приємне відчуття прохолоди всередині рукавички.

Шнурівка від початку долоні і до зап’ястя дає можливість відмінно зафіксувати боксерські рукавички на руці. Конструкція рукавичок забезпечує повне стиснення кулака і хорошу фіксацію зап’ястя. Для вентиляції на долоні передбачена перфорація у вигляді отворів. Відмінний крій цих рукавичок і натуральна шкіра гарантують їх довговічність.

Серія Apex – це поєднання високоякісних матеріалів, передового крою і ретельної ручної роботи для створення кращих рукавичок для змагань і тренувань.

 [:ru]Боксерские перчатки RDX Leather Pro A3 Silver из серии Apex – это профессиональные боксерские перчатки, которые отлично подойдут как для тренировок, так и для соревнований спортсменов всех уровней квалификации. Модель сделана вручную из прочной ламинированной серебристой натуральной кожи Tatara. В качестве наполнителя используется многослойная пена EVA, которая надёжно защитит руки от возможных травм. Наполнение пеной EVA дополнено конским волосом.

Сатиновая внутренняя подкладка обеспечивает приятное ощущение прохлады внутри перчатки.

Шнуровка от начала ладони и до запястья дает возможность отлично зафиксировать боксерские перчатки на руке. Конструкция перчаток обеспечивает полное сжатие кулака и хорошую фиксацию запястья. Для вентиляции на ладони предусмотрена перфорация в виде отверстий. Отличный крой этих перчаток и натуральная кожа гарантируют их долговечность.

Серия Apex – это сочетание высококачественных материалов, передового кроя и тщательной ручной работы для создания лучших перчаток для соревнований и тренировок.[:]

Додаткова інформація

Вага

Колір

Бренд

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.

X
%d bloggers like this: