[:ua]Боксерська праска RDX[:ru]Боксерский утюжок RDX[:]

746 

Немає в наявності

Артикул: 548_11903 Категорія:

Опис

[:ua]Бокс завжди був популярним видом спорту. Він вимагає від бійця не тільки прекрасних фізичних даних, але і аналітичного мислення для ведення бою. Наполегливою працею і численними тренуваннями досягається перемога в бою. Ми пропонуємо весь спектр аксесуарів для зручних тренувань справжніх бійців. Навіть маленькі на вигляд аксесуари вкрай важливі для досягнення результати. Їх застосовують як новачки, так і професіонали. Так, праску необхідний для зняття припухлостей від ударів, зменшення гематом. Його використовують між раундами.

Характеристики аксесуара:

– Утюжок – незамінний для секунданта і тренера в боксі.

– Застосовується в професійному і любительському боксі.

– Основна функція – зменшити набряк, охолодити область синяка або зменшити гематому.

– Під час боїв праску охолоджується в льоду.

В інтернет-магазині RDX Ви неодмінно купите боксерський праску гідної якості і за прийнятною ціною. В асортименті магазину є різноманітний вибір екіпіровки для спортсменів, яка збереже ваше здоров’я і збереже ваше життя[:ru]Бокс всегда являлся популярным видом спорта. Он требует от бойца не только прекрасных физических данных, но и аналитического мышления для ведения боя. Упорным трудом и многочисленными тренировками достигается победа в бою. Мы предлагаем весь спектр аксессуаров для удобных тренировок настоящих бойцов. Даже маленькие на вид аксессуары крайне важны для достижения результаты. Их применяют как новички, так и профессионалы. Так, утюжок необходим для снятия припухлостей от ударов, уменьшения гематом. Его используют между раундами.

Характеристики аксессуара:

– Утюжок – незаменим для секунданта и тренера в боксе.

– Применяется в профессиональном и любительском боксе.

– Основная функция – уменьшить отек, охладить область синяка или уменьшить гематому.

– Во время боев утюжок охлаждается во льду.

В интернет-магазине RDX Вы непременно купите боксерский утюжок достойного качества и по приемлемой цене. В ассортименте магазина имеется разнообразный выбор экипировки для спортсменов, которая сбережет ваше здоровье и сохранит вашу жизнь[:]

Додаткова інформація

Бренд

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.

X
%d bloggers like this: