[:ua]Амортизатор для швидкісних тренувань SP-Planeta[:ru] Амортизатор для скоростных тренировок SP-Planeta[:]

749 

Опис

[:ua]Матеріал: латекс, поліестер
Довжина гуми: 2,3 м
Товщина троса опору: 2,4 мм
Колір чорний
Призначення: для розвитку прискорення, використання в ігрових видах спорту

Комплектація:
пояс – 1 шт,
троси опору – 2 шт,
ручка-петля – 1 шт,
чохол для зберігання – 1 шт.

Хочете підвищити свої фізичні здібності, розвинути силу, гнучкість, спритність, швидкість і координацію? Тоді купуйте амортизатор для швидкісних тренувань FB-5584 оптом і в роздріб в інтернет-магазині «Планета Спорт»!

Тренажер відноситься до класу професійного спортивного обладнання. Його використовують спортсмени (футболісти, легкоатлети), які працюють над розвитком вибухової сили, швидкості і прискорення. За рахунок опору, створюваного тросами, спортсмен докладає більше зусиль для виконання звичних вправ, тим самим підвищуючи м’язову працездатність.

Незважаючи на «бігове» назву, його можна застосовувати і для інших функціональних тренувань: робити випади, стрибки вертикальні і в довжину. Найкраще тренажер проявляє себе на дистанціях в 15-35 м (в такому випадку біг виконується з тренером або партнером, який тримає петлю в руках).

Снаряд є м’який пояс з міцною і зносостійкого тканини з можливістю регулювання обсягу. До нього за допомогою металевих кріплень приєднана пара тросів опору. Вони укладені в спеціальний захисний чохол, який істотно подовжує термін експлуатації тренажера. Петля-кріплення амортизатора може бути в руках у тренера або її потрібно надіти на будь-яку трубчасту нерухому конструкцію.

Переваги товару:

Може застосовуватися для широкого спектра тренувань: випадів, вертикальних і горизонтальних стрибків, бігу з прискоренням.
Виріб виконаний з міцних матеріалів – текстилю і силікону, все елементи для надійності з’єднані металевими кріпленнями.
Тренажер дуже компактний і легкий, його можна запросто переносити з собою в будь-яке місце.
Хочете підняти прискорення до незвичайних висот? Замовте амортизатор для швидкісних тренувань FB-5584![:ru]Материал: латекс, полиэстер
Длина резины: 2,3 м
Толщина троса сопротивления: 2,4 мм
Цвет: черный
Назначение: для развития ускорения, использования в игровых видах спорта

Комплектация:
пояс – 1 шт,
тросы сопротивления – 2 шт,
ручка-петля – 1 шт,
чехол для хранения – 1 шт.

Хотите повысить свои физические способности, развить силу, гибкость, ловкость, скорость и координацию? Тогда покупайте амортизатор для скоростных тренировок FB-5584 оптом и в розницу в интернет-магазине «Планета Спорт»!

Тренажер относится к классу профессионального спортивного оборудования. Его используют спортсмены (футболисты, легкоатлеты), которые работают над развитием взрывной силы, скорости и ускорения. За счет сопротивления, создаваемого тросами, спортсмен прилагает больше усилий для выполнения привычных упражнений, тем самым повышая мышечную работоспособность.

Несмотря на «беговое» название, его можно применять и для других функциональных тренировок: делать выпады, прыжки вертикальные и в длину. Лучше всего тренажер проявляет себя на дистанциях в 15-35 м (в таком случае бег выполняется с тренером или партнером, который держит петлю в руках).

Снаряд представляет собой мягкий пояс из прочной и износостойкой ткани с возможностью регулирования объема. К нему с помощью металлических креплений присоединена пара тросов сопротивления. Они заключены в специальный защитный чехол, который существенно продляет срок эксплуатации тренажера. Петля-крепление амортизатора может быть в руках у тренера либо ее нужно надеть на любую трубчатую неподвижную конструкцию.

Преимущества товара:
Может применяться для широкого спектра тренировок: выпадов, вертикальных и горизонтальных прыжков, бега с ускорением.
Изделие выполнено из прочных материалов – текстиля и силикона, все элементы для надежности соединены металлическими креплениями.
Тренажер очень компактный и легкий, его можно запросто переносить с собой в любое место.

Хотите поднять ускорение до необыкновенных высот? Закажите амортизатор для скоростных тренировок FB-5584![:]

Додаткова інформація

Матеріал

,

Бренд

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.

X
%d bloggers like this: